Ekonomi

2.İzmir İç Mekan Tesisatları Toplantısı Buderus ana sponsorluğunda gerçekleştirildi.

300 yıla yaklaşan tecrübesiyle ısıtma sistemleri sektöründe yenilikçi çözümler sunan Buderus, 2. İzmir İç Tesisat Buluşması’na ana sponsor olarak destek vererek, sektör paydaşları ile ön plana çıkma ve en yeni çalışmalarını tanıtma fırsatı buldu.

Buderus, tesisat firmaları, mekanik tasarım ve uygulama firmaları, proje firmaları, şubeye mal ve hizmet sağlayan firmaların yöneticileri ile Türkiye’nin farklı bölgelerinden GAZBİR ve GAZMER yöneticileri, gaz dağıtım şirketlerinin üst düzey yöneticileri ve STK temsilcileri, Tepekule Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 2.İzmir İç Tesisat Buluşması’na ana sponsor olarak destek verdi.

Buderus standında yüksek güç verimliliğine ve geniş modülasyon aralığına sahip, sadece ihtiyaç kadar güç tüketen Logamax plus GB122i duvar tipi yoğuşmalı kombi, tüm Buderus kombiler ile uyumlu RT20 RF Kablosuz Oda Kontrolörü, Logatrend C-Profile R, üstün Buderus uzmanlığının sonucu olarak 10 yıl garantili olarak piyasaya sunulmaktadır. Panel Radyatör ziyaretçilere tanıtıldı.

Hem şube paydaşları ile bir araya gelme hem de en yeni çalışmalarını tanıtma fırsatı bulan Buderus’un standına ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu