Haber

Çağla Şıkel kiminle çıkıyor? Erkek arkadaşı Nail Gönenli Çağla Şıkel kaç yaşında?

Uzun yıllardır hayatında olmayan Çağla Şıkel, avukatı Nail Gönenli ile aşkını orucunu bozdu. Çağla Şıkel’in sevgilisi kimdir ve Çağla Şıkel’in sevgilisi Nail Gönenli kaç yaşındadır? Çağla Şıkel’in erkek arkadaşı kimdir ve kaç yaşındadır? Yeni sevgilisiyle görüntülenen Çağla Şıkel’in sevgilisi kaç yaşında ve kim olduğu araştırılıyor. Çağla Şıkel kiminle çıkıyor? Erkek arkadaşı Nail Gönenli Çağla Şıkel kaç yaşında? Detaylar burada…

ÇAĞLA ŞİKEL’İN TARİHİ KİMDİR?

Yeni sevgilisiyle defalarca görüntülenen Çağla Şıkel, sohbet ettiği basın mensuplarının ısrarlı sorularının ardından bağlantıyı doğrulayarak, “Her şey gördüğünüz gibi” dedi. 2008-2015 yılının ortalarında müzisyen ve oyuncu Emre Altuğ ile evlenen 2 çocuk annesi Çağla Şıkel, uzun süredir devam eden aşkını hızla kırdı. Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle birlikte görüntülenen Çağla Şıkel, önceki akşam Gönenli’nin konutuna girerken objektiflere takıldı.

Özel hayatıyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınan Çağla Şıkel, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Şıkel, özel hayatı hakkında konuşmayacağını söyleyerek “Her şey gördüğünüz gibi” diyerek ilgisini teyit etti.

İNSANLARA BİRÇOK İSİM VERİLMİŞTİR

Bir dönem toplumun tanınmış psikologlarından Zeynep Selvili ile aşk yaşayan Nail Gönenli, Aybüke Pusat, Pınar Deniz, Bestemsu Özdemir ve Burcu Kıratlı gibi ünlü oyuncularla adından söz ettirdi. Özel hayatı sıkça konuşulan Çağla Şıkel, Kaan Yıldırım, Tolga Aks, Ali Kalyoncu ve Edis ile aşk tezlerinde yer aldı.

guneyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu