Haber

Naci Görür: Depremle ilgili projelerden memnun kalmadığınız partilere oy vermeyin.

Naci Görür, Twitter hesabından seçim ve depreme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Görür, yaptığı paylaşımlarda ‘önemli bir uyarı’ sözleriyle şunları dile getirdi; “Hatırlarsanız birçok yazışma ve televizyon konuşmamda biz halk olarak depremde güvenliğimizi siyasetten talep etmediğimizi, bunca seçim geçmesine rağmen bunu yapmadığımızı, bunu yapmadığımızı söyleyip durdum. depremde ölmek istemediğimiz için herhangi bir mitingde pankart açalım.

“ŞİMDİ SINAV ZAMANI”

Hatta depremin siyaset üstü bir konu olduğunu hatırlatarak şu tavsiyede bulundum: ‘Bir depremde sizin ve çocuklarınızın güvenliğini hedefleyen planı ve projesi olmayan hiçbir partiye oy vermeyin’. Bunu 6 Şubat depremlerinden çok önce söylemeye gelmiştim. ‘EYT’liler kadar bile iyi değiliz’ dedim. Şimdi sınav zamanı.

“PARTİ TERCİHİNİZİ BU KİSTE KARŞI DEĞİŞTİRİN”

Bugünkü sarsıntıların enkazı hâlâ apaçık ortada ve canımızın acısı yüreğimizde. 2 ay sonra büyük seçim var. Tatmin olana kadar, günümüz partilerinin şehirlerimizin enkaza dönüşmeyeceği, insanımızın enkaz altında ölmeyeceği ‘depreme dayanıklı şehirler’ kurma sözü verip vermediğini görene kadar o partilere oy vermeyin. Parti tercihinizi bu kritere göre değiştirin. Aksi halde deprem bölgesinde can veren, acı çeken tüm canlarımızın belası bizim üzerimizde olacak ve er ya da geç o felaketle de karşı karşıya kalacağız. Sevgiler.”

mahmudiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu