Yaşam

Yeni Netflix Dizisi Kübra’nın Setinden İlk Görsel Paylaşıldı

Yağmur TaylanVe Durul Taylanimzalı ve başrolde Çağatay UlusoyNetflix’in öne çıkan yeni dizisi KübraÇekimler başladı. Afşin Kumuadlı romandan uyarlanan dizinin senaryosu. Murat Uyurkulak, Rana MamatlıoğluVe Bekir Baran Sıtkıo yazdı.

Mahallenin sevilen, saygılı ve sadık bir delikanlısı olarak tanınan Gökhan ile ilgili hikayenin başrol oyuncusu, sanal arkadaşlık kümesinde Kübra isimli bir kullanıcıdan aldığı bildirimlerle hiç ummadığı bir yola girer. bir süredir modül. Çağatay Ulusoyile Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahsen EroğluVe Ahmet Mümtaz Taylangibi isimlerin de yer aldığı güçlü bir oyuncu kadrosu eşliğinde

Kübra Hakkında:

İstanbul’un arka sokaklarında yaşayan Gökhan, hayatının aşkıyla evlenmek için hayatını ortaya koymaya çalışır. Gökhan’ın sıradan hayatı, üyesi olduğu sanal arkadaşlık kümesi Kübra adlı bir hesaptan gelen mesajlarla alt üst olur. Kübra, kimsenin bilmediği beklenmedik olaylar hakkında ona bazı bilgiler ve uyarılar verir. Zamanla bu iletişim, Gökhan’ın seçilmiş kişi olduğuna inandığı bir yolculuğa dönüşür. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır.

Yönetmenler:Yağmur Taylan & Durul Taylan

senarist:Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu, Bekir Baran Sıtkı

Üretici:Onur Güvenatam, Yağmur Taylan, Durul Taylan

Oyuncu takımı:Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan,

Ahsen Eroğlu, Cihan Talay, Aytek Şayan

Üretim şirketi:OGM Resimleri

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberbeytussebap.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu